TerchováOčekávání. Bude tento díl projektu stejně úspěšný jako první? Na seznamovacím večeru krásná hra na posílání dobrých skutků. Hra se pak táhla jako bílá nit celým pobytem. Dokonce doznívala i dlouho po akci v dětském domově.
Toulání po Jánošíkových dierách, při kterém jsme poznávali Malou Fatru, bylo nezapomenutelným zážitkem. Hlavně úseky, které jsme zdolávali ve skalách po žebřících, byly docela velkým dobrodružstvím.
Lanovkou jsme se vyvezli do výšky1400 m nad mořem, abychom mohli shlédnout panorama hor z Velkého Kriváně. Na vrcholcích ještě ležely zbytky sněhu.
Nevšední zážitky nás čekaly při přechodu skalnatými roklinami v Jánošíkových dierách a při zdolávání vrcholu Malého Rozsutce. Pokud chcete poznat, jak se prohlubují vztahy, naordinujte si výstup na Malý Rozutec s deseti menšími dětmi. Připravte se na ruce odřené do krve, stoupání po řetězech, kýčovité pohlednicové výhledy do krajiny. Jen na okraj, zcela jistě to byl pro některé děti jištěný výstup do skal, jehož náročnost se již v jejich životě nebude nikdy opakovat.
Moc se nám líbila stezka odvahy, opékali jsme u táboráku špekáčky, zpívali jsme slovenské i české písničky.
Další paprsek zasvitl do Vizovic, kam přijeli naši přátelé ze Slovenska.
Další z této kategorie: « Vizovice Zuberec »
Copyright © DDZS Vizovice 2011. Všechna práva vyhrazena.