VizovicePaprsek naplňuje třetí přátelské setkání dětí ze Slovenska v České republice. Kam v projektu "PAPRSEK" vedly naše dalsí kroky? Samozřejmě ani zde nechybělo spoustu zážitků z cestování a poznávání Zlínského kraje a okolí. Děti z prvního dílu Paprsku nám do slova a do písmene skáčou okolo krku.
Návštěva ZOO Lešná potěšila jak malé, tak i dospělé návštěvníky. Obdivovali jsme prostorné voliéry, výběhy, rybníky, bazény, ve kterých žije plno zajímavých zvířat. Následovala cesta do Zlína kde jsme si prohlédly typickou "Baťovskou" architekturu a jeho speciální kancelář - výtah.
Celodenní výlet do Moravského krasu nadchl milovníky jeskyní a přírodních zajímavostí. Bouřka sice nedovolila prohlédnout si zámecký park, ale prohlídka interiéru Vizovického zámku vynahradila nepříjemnou dešťovou sprchu.
Při mezinárodním turnaji v kopané vynikla obratnost a zapálení některých hráčů, jiní s pokřikem fandili svým oblíbencům. Nikoho neminula sladká odměna. Cenu fair play si odvážejí slovenští kamarádi. Vzpomínky si odvážíme všichni.
Další z této kategorie: « Piešťany Terchová »
Copyright © DDZS Vizovice 2011. Všechna práva vyhrazena.